19’’ PROline 400P Serisi Dikili Tip Aksesuarları

: Genişlik: 800 mm Derinlik : 1000 mm -a

● Modüler vidalı çok bükümlü metal RAL 9005 Siyah renk epoksi polyester boya uygulaması yapılmıştır.
● 42U, 47U yüksekliklerde, perfore ön kapaklı,derinlik 1000 mm olarak üretilmektedir. Ön çift açılım perfore kapak ve arka çift perfore panel tipi tek nokta kilitlemeli silindirik kilitlidir. Yan kapaklar dışardan kilitlidir, açılabilir, sökülebilir.
● 2 set (4 adet) 19’’ cihaz montaj dikmesi önde ve arkada derinlik boyunca kaydırılabilir, U numara işaretleri serigrafi ile cihaz montaj dikmeleri üzerinde yazılıdır.
● Alt kısımda micro jointli kablo giriş bölümü ve üst şase fırçalı veya plastik kapamalı kablo giriş alanı mevcuttur. Saha uygulamasında gerekirse alt kablo girişi sürgülü kablo geçiş paneli takılabilir, aksesuar olarak tedarik edilmektedir.
● Pasif havalandırma sağlayan üst fan montaj alanı söz konusudur. 2'li veya 4'lü fan modulü monte edilebilir.
● Ön kapak, çift açılım %63 çok bükümlü monoblok metal perfore kapaktır.
● Maksimum taşıma kapasitesi 600 kg’a kadardır.
● 4 adet M10 pinyon ayak sevkiyat konfigürasyonuna dahildir. İstendiği taktirde tekerlek grubu montajlanabilir.

Kullanım Yerleri

Kabinet, bilgisayar teknolojileri (BT) ekipmanını tutmak ve düzenlemek için özel olarak tasarlanmış bir raftır. Çoğu işlem, gerekli işlevlerini yerine getirmek için birden fazla donanım gerektirir. Bir rafta sunucuları ve diğer BT ekipmanlarını istiflemek, işlerin organize olmasına yardımcı olur ve hava akışını kontrol etmeyi kolaylaştırır.