19’’ PROline 300 Serisi Dikili Tip Kabinetler ve Aksesuarları

: Genişlik: 600 mm Derinlik : 600/800 mm

Modüler perçinli çok bükümlü metal RAL 9005 Siyah renk epoksi polyester boya uygulaması yapılmıştır.

● 12U, 16U, 20U, 22U yüksekliklerde, camlı ön kapılı, derinlik 600 mm ve derinlik 800 mm olarak üretilmektedir. Ön cam kapak ve arka metal kapak tek nokta kilitlemeli silindirik kilitlidir. Yan kapaklar dışardan kilitlidir, açılabilir, sökülebilir.

● 1set (2 adet) 19’’ cihaz montaj dikmesi önde ve arkada derinlik boyunca kaydırılabilir, U numara işaretleri serigrafi ile cihaz montaj dikmeleri üzerinde yazılıdır.

● Alt ve üst şase toplamda 2 adet 70x145 mm ebatlarında kablo giriş lokasyonları mevcuttur. Bu kablo geçişlerinden bir adedi fırçalı diğeri plastik kapamalıdır. Saha uygulamasında yerleri değiştirilebilir.

● Pasif havalandırma sağlayan üst fan montaj alanı söz konusudur. 1'li veya 2'li fan modulü monte edilebilir.

● Ön kapak t:4,0 mm kalınlık, metal kenar çerçeve ile korunan anti-statik, füme, kenar rodajlı, temperli EN 12150-1 standardında camlıdır.

● Maksimum yük taşıma kapasitesi 600kg’a kadardır.

● 4 adet M10 pinyon ayak sevkiyat konfigürasyonuna dahildir. İstendiği taktirde tekerlek grubu montajlanabilir.

Kullanım Yerleri

Kabinet, bilgisayar teknolojileri (BT) ekipmanını tutmak ve düzenlemek için özel olarak tasarlanmış bir raftır. Çoğu işlem, gerekli işlevlerini yerine getirmek için birden fazla donanım gerektirir. Bir rafta sunucuları ve diğer BT ekipmanlarını istiflemek, işlerin organize olmasına yardımcı olur ve hava akışını kontrol etmeyi kolaylaştırır.