19’’ PROline 400 Serisi Dikili Tip Kabinetler ve Aksesuarları

: Genişlik: 600 mm Derinlik: 600/800 mm

● Modüler vidalı çok bükümlü metal RAL 9005 Siyah renk epoksi polyester boya uygulaması yapılmıştır.

● 26U, 32U, 36U, 42U, 47U yüksekliklerde, camlı ön kapılı, derinlik 600 mm ve derinlik 800 mm olarak üretilmektedir. Ön cam kapak ve arka metal kapak tek nokta kilitlemeli silindirik kilitlidir. Yan kapaklar dışardan kilitlidir, açılabilir ve sökülebilir.

● 2 set (4 adet) 19’’ cihaz montaj dikmesi önde ve arkada derinlik boyunca kaydırılabilir, U numara işaretleri serigrafi ile cihaz montaj dikmeleri üzerinde yazılıdır.

● Alt kısımda micro jointli kablo giriş bölümü ve üst şase fırçalı veya plastik kapamalı kablo giriş alanı mevcuttur. Saha uygulamasında alt kablo girişi gerekirse sürgülü kablo geçiş paneli takılabilir, aksesuar olarak tedarik edilmektedir.

● Pasif havalandırma sağlayan üst fan montaj alanı söz konusudur. 2'li veya 4'lü fan modulü monte edilebilir.

● Ön kapak t:4,0 mm kalınlık, metal kenar çerçeve ile korunan, anti-statik, fümekenar rodajlı, temperli EN 12150-1 standardında camlıdır.

● Maksimum yük taşıma kapasitesi 600kg’a kadardır.

● 4 adet M10 pinyon ayak sevkiyat konfigürasyonuna dahildir. İstendiği taktirde tekerlek grubu montajlanabilir.

Kullanım Yerleri

Kabinet, bilgisayar teknolojileri (BT) ekipmanını tutmak ve düzenlemek için özel olarak tasarlanmış bir raftır.
Çoğu işlem, gerekli işlevlerini yerine getirmek için birden fazla donanım gerektirir. Bir rafta sunucuları ve diğer BT ekipmanlarını istiflemek, işlerin organize olmasına yardımcı olur ve hava akışını kontrol etmeyi kolaylaştırır.