19’’ PROline 500-O Safebox (Outdoor) Harici Ortam IP55 Kabinetler

: Genişlik: 600 mm Derinlik : 300/450/600 mm

● Yekpare gövdeli kaynaklı, metal RAL 7035 polyester outdoor boya uygulaması yapılmıştır.
● 7U ve 9U modelleri tek nokta kilitleme kelebek kilitli 12U ve 16U ikişer adet tek nokta kilitlemeli kelebek kilitlidir. Kelebek kilitler merkezinde silindirik anahtarla açılan kilit göbeği barındırır. 1 set (2 adet) 19’’ cihaz montaj dikmesi sevkiyat konfigürasyonuna dahildir.
● Alt kısım filtreli temiz hava girişi ile 4 adet PG21 takılabilir kör tapalıdır. Üst panel pasif havalandırma ve sıcak hava çıkışı için filtrelidir. İstendiğinde fan takılabildiği gibi aksesuar olarak fan ve termostat takılı 1'li fan ünitesi sevk edilebilmektedir. Ayrıca toz ve sıvıya karşı koruma için özel contalı şapkaya sahiptir. Duvar montaj kulakçıkları dahildir. Duvar montaj vidaları duvar tipine göre değişiklik gösterdiğinden sevk konfigürasyonuna dahil değildir. 1 adet sarı/yeşil topraklama kablosu dahildir. Ön kapak ile ana gövde arasındaki topraklamayı temin etmek içindir.
● Ön Kapak komple metal, poliüretan aromatik dökme contalıdır.
Bu sayede EN 60529 IP54/IP55 koruma sınıfına sahiptir. Pasif havalandırma ya da fanlı havalandırma yapılmadığı taktirde metal kapamalarla kapatılarak IP66 koruma sınıfı sağlanmaktadır. Maksimum yük taşıma kapasitesi duvarda 300 kg, yerde 800kg’dır. İhtiyac durumunda baza siparişi ile zemine montaj etmeye uygun hale getirilebilir. Direğe montaj olanağı vardır. İstenirse 4-6’’ çaplardaki direğe monte edebilmek için direk kiti sipariş edilebilir.
● Genişlik G:600 mm Derinlik D:300/450/600 mm olmak üzere 7U, 9U, 12U ve 16U boylarında üretilmektedir. Arka panel iç yüzeyine taban sacı aksesuar olarak alınarak, 19’’ rack tipi olmayan endüstriyel veya elektrik malzemelerini monte edebilirsiniz.

Kullanım Yerleri

Kabinet, bilgisayar teknolojileri (BT) ekipmanını tutmak ve düzenlemek için özel olarak tasarlanmış bir raftır. Çoğu işlem, gerekli işlevlerini yerine getirmek için birden fazla donanım gerektirir. Bir rafta sunucuları ve diğer BT ekipmanlarını istiflemek, işlerin organize olmasına yardımcı olur ve hava akışını kontrol etmeyi kolaylaştırır.